čchi-kung

Toto zdravotní cvičení působí léčivě bez ohledu na povahu potíží . Při dlouhodobém praktikování příznivě ovlivňuje i vrozené předpoklady, např. konstituci nebo dědičné choroby. Čchi kung dovoluje do jisté míry přijímat energii okolí, ze země i vesmíru- to má poměrně zajímavé výsledky. Pravidelné cvičení umožňuje rozvoj člověka po celý život. Podporuje intuitivní způsob myšlení .
Budeme cvičit sestavu cviků s všeobecnými účinky - Dvanáct cviků zvěrokruhu
Jednotlivé cviky působí příznivě na odpovídající orgány a využívají se při léčení chorob příslušných orgánů a energetických drah. Sestava je využívána jako každodenní preventivní cvičení, dále pak při  léčení všech nemocí ( podpůrně ) a také speciálně při léčbě zácpy, průjmů a nervových poruch . Cvičení je prováděno v sedě - pozice se dají zvládnout v každém věku .
 
 

 
Informace o průběhu a konání cvičení na telefonu 602 102 683 nebo na emailu londzinova.j@seznam.cz


 

 
Vezměte si podložku nebo deku a volný teplejší cvičební úbor - cvičení probíhá v taostickém stylu , tedy většinou statické pozice.
 
Možnost domluvy individuláních hodin nebo individuálních hodin ve vlastních prostorech . Info na telefonu 602 102 683 Jiřina Londzinová ( email londzinova.J@seznam.cz nebo jan.londzin@gajamb.cz )


Comments