NOVINKY- v této záložce se dozvíte čerstvé aktuality a změny na našem webu

Nová slaná svačinka v nabídce :
CELOZRNNÁ TORILLA 
plněná tofu, tofunézou, domácí šalšou, vlastním pickles, salátem a okurkou
V nabídce na prodejně i rozvozu. 
Ochutnejte ....

Nyní každé pondělí a středu bezlepkový chléb 
Bez chemie a barviv. 
Složení : pohanka, len, sezam, slunečnice, dýně

Nejlépe na objednávku se zálohou - bereme jen omezené množstvíKaždý den čerstvé luštěninové pomazánky vlastní výroby.
Ochutnejte k svačině pomazánky z Gáji. 
Složení - luštěnina, mořská řasa, tepelně upravená zelenina a koření
( v teplých letních měsících pouze 2x týdně )

Kameninové kvašáky
Obsah 1l, 1,3 - 1,5l , 1,6 - 1,7l a 2l . 
Naložte si vlastní pickles !!!

-----MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO -----                                                                                                       Gája má nyní telefon přímo na prodejnu. Pokud máte zájem o informace z našeho sortimentu, případně chcete zamluvit oběd na pozdější čas, můžete nyní využít telefon přímo v prodejně. 
Nové telefonní číslo je na prodejnu  728 298 111  .
( objednávky rozvozů zůstávají na čísle 731 510 254 )

Gája na nové adrese :

Vážení zákazníci od 5.8. 2013 si Vás dovolujeme pozvat do naší nové jídelny a prodejny na adrese Staroměstské nám. 89 ve vestibulu Grand hotelu Věnec. V kompletně zrekonstruovaných prostorech se vám budeme snažit nabídnout ještě  lepší služby a rozšířit nabídku vlastních výrobků. Díky rozšířeným prostorům kuchyně také zavádíme rozvoz obědů na dosud nezavážené lokality  ( více v rubrice ROZVOZ OBĚDŮ).
Normální provoz v prostorech původní Gáji na adrese Staroměstské nám.28 vedle bylinky bude ukončen 19.7. 2013 , poté bude mít prodejna a jídelna Gája 14 dní zavřeno a dále nás již najdete na výše zmíněné adrese v budově hotelu Věnec. Celý personál jídelny a prodejny Gája se na vás bude těšit v pondělí
5.8. 2013
 


- nabízíme možnost zakoupení dárkových poukázek na nákup surovin nebo jako předplatné obědů . Vhodný dárek pro vaše známé a příbuzné se zálibou ve zdravé stravě .
                                                 ZELENINOVÉ BOXY

                                
Prodejna Gája nabízí možnost nechat si přivézt přepravku zeleniny od lokálního zemědělce pana Zalabáka  k nám do prodejny. 
Zeleninu si samy objednáte ( po emailu nebo telefonicky - přímo u zelináře ) a každý pátek od 8.00 do 17.00 u nás můžete vyzvednout. 
Poplatek za tuto službu je 100 Kč / za měsíc. 
Peníze za zeleninu necháte v zeleninovém číslovaném boxu od kterého dostanete svůj klíč. Platba za zeleninu jde mimo nás, ale rádi vám rozměníme, aby jste měli přesnou částku. 
Tzn. zeleninu na celý týden objednáte z domova, během pátku si jí vyzvednete a za cca 25Kč týdně máte široký výběr převážně lokání zeleniny k vyzvednutí i mimo čas trhů a i během zimy !!!
K dispozici ještě ....  9 boxů z 10.
                                zde si můžete vybrat.......    https://sites.google.com/a/gajamb.cz/zelenina/home
                                                                                     

Gája si nyní vyrábí vlastní kvašenou zeleninu - PICKLES -

Mléčně kvašená zelenina ( pickles ) je jedním ze zásadních zdrojů vitamínu C, osvěžující pestré a řízné chuti a také tělu velmi prospěšných bakterií, které napomáhají střevní mikroflóře. 

Čerstvá tuzemská zelenina se po očištění nakrájí, promíchá se s mořskou solí a v kameninových kvašácích ponechá 3 až 5 dnů zrát. 


Comments