Rozvoz obědů
  Jídelna Gája rozšiřuje svoji nabídku o rozvoz hotových jídel po Mladé Boleslavi

cena jednoho menu je 140,-  ( polévka 30, hlavní jídlo 100+ 10,- menubox ) při pravidelném odběru možnost použití vratných nádob, které si u nás můžete zakoupit.
sklenice na polévku zdarma

podmínky rozvozu :

jídla se rozvážejí mezi 11. a 14. hodinou 
objednávky přijímáme do 10.00 v den rozvozu
v cca 10.30 vyráží auta na rozvozpokud by jste nestihli objednat jídlo den dopředu je možné objednávat ještě ten den ráno od 7.00 do 10.00 na telefon    731 510 254             ( objednávku s vámi budeme řešit individuálně )

jídla se objednávají na email
    jan.londzin@gajamb.cz


Pokud jste si u nás jídlo ještě neobjednávali, prosíme první objednávku řešit telefonicky na čísle
731 510 254 alespoň 1 den předem, kvůli zanesení do trasy a domluvení přesných podmínek dodání jídla.Další závozy lze už řešit přes email nebo telefon v den závozu.  Nejlepší čas na domluvení termínu, podmínek a dalších podrobností prvního závozu je 7.00 až 9.30 nebo 13.00 až 16.00. Mimo tento čas řešíme stávající rozvozy nebo rozvážíme. Děkujeme za pochopení. 


Při pravidelném odběru a odběru nad 4 hlavní jídla lze dohodnout jiné podmínky závozu .


Minimální odběr jsou 2 hlavní jídla do bytu nebo firmy . Při zájmu o pravidelný odběr nebo nedodržení minimálního odběru lze po domluvě dohodnout individuální přístup .


V tuto chvíli zavážíme celou Mladou Boleslav, Kosmonosy, 
průmyslovou zónu v Řepově a Plazích, průmyslovou zónu na Hejtmánce. 
Z důvodu časové náročnosti rozvozu a dodržení obědových přestávek u firem musíme bohužel upřednostňovat rozvozy obědů do firem nad rozvozy do osobních bytů. Rozvozy se řeší individuálně, a proto nemusí být žádný problém vám jídlo přivézt i domů a to i v případě menšího odběru než 2 menu. 

Zájemci o rozvoz do nových lokalit se můžou již ozývat na zavedení do trasy, což zlepší budoucí závoz. 
email : jan.londzin@gajamb.cz
tel. 731 510 254

Vyjímky nebo jiné služby dohodnete osobně na prodejně a jídelně Gája na adrese Staroměstské náměstí 28 , Mladá Boleslav nebo na telefonu 731 510 254 - Jan Londzin