Rozvoz obědů
  Jídelna Gája rozšiřuje svoji nabídku o rozvoz hotových jídel po Mladé Boleslavi

cena jednoho menu je 125,-  ( polévka 30, hlavní jídlo 90+ 5,- menubox ) při pravidelném odběru možnost použití vratných nádob - po domluvě
sklenice na polévku zdarma

podmínky rozvozu :

jídla se rozvážejí mezi 11. a 14. hodinou
pokud by jste nestihli objednat jídlo den dopředu je možné objednávat ještě ten den ráno od 7.00 do 10.00 na telefon    731 510 254             ( objednávku s vámi budeme řešit individuálně )

jídla se objednávají na email
    jan.londzin@gajamb.cz


Pokud jste si u nás jídlo ještě neobjednávali, prosíme první objednávku řešit telefonicky na čísle
731 510 254 alespoň 1 den předem, kvůli zanesení do trasy a domluvení přesných podmínek dodání jídla.Další závozy lze už řešit přes email nebo telefon v den závozu.  Nejlepší čas na domluvení termínu, podmínek a dalších podrobností prvního závozu je 7.00 až 9.30 nebo 13.00 až 16.00. Mimo tento čas řešíme stávající rozvozy nebo rozvážíme. Děkujeme za pochopení. 


Při pravidelném odběru a odběru nad 4 hlavní jídla lze dohodnout jiné podmínky závozu .


Minimální odběr jsou 2 hlavní jídla do bytu nebo firmy . Při zájmu o pravidelný odběr nebo nedodržení minimálního odběru lze po domluvě dohodnout individuální přístup .


Od 5.8. 2013 rozšiřujeme rozvoz obědů a nové lokality !!!
Plánováná trasa rozvozů je po třídě TGM přes Jičínskou ulici do průmyslové zóny u Řepova. Další zaváženou lokalitou by měl být Bezděčín, Hejtmánka a Ptácká ulice. 
Z důvodu časové náročnosti rozvozu a dodržení obědových přestávek u firem musíme bohužel upřednostňovat rozvozy obědů do firem nad rozvozy do osobních bytů. Rozvozy se řeší individuálně, a proto nemusí být žádný problém vám jídlo přivézt i domů a to i v případě menšího odběru než 2 menu. 

Zájemci o rozvoz do nových lokalit se můžou již ozývat na zavedení do trasy, což zlepší budoucí závoz. 
email : jan.londzin@gajamb.cz
tel. 731 510 254

Vyjímky nebo jiné služby dohodnete osobně na prodejně a jídelně Gája na adrese Staroměstské náměstí 28 , Mladá Boleslav nebo na telefonu 731 510 254 - Jan Londzin