Rozvoz obědů

Jídelna Gája rozšiřuje svoji nabídku o rozvoz hotových jídel po Mladé Boleslavi

Od září 2020 rozšiřujeme rozvoz obědů i do Bakova nad Jizerou a Chudoples. 

POZOR !!! prosím přečtěte si následující text

Rozvoz obědů na nové trase Bakov - Chudoplesy je nutné objednat nejpozději do 10.00 ( poté již není řidič schopen objednávkou přijmout ) a vyzvednout si osobně na dvou předávkových místech tj. v Bakově nad Jizerou na parkovišti Pivovaru Garp resp. MB laboratoře na adrese Brigádnická 734 a v Chudoplesích u kaple sv. Marie u hlavní silnice. 

Z důvodu časové náročnosti nejsme schopni rozvážet obědy na jednotlivé adresy, ale zákazníci si musí přijít / přijet na smluvená předávková místa. Řidič se v domluveném časovém předstihu telefonicky ozve a jídlo se předá a zaplatí na těchto dvou zvolených stanovištích. 

Pravděpodobný čas předávek je 10.20 - 10.45 - přesný čas se dozvíte přímo od řidiče během závozu !!!

Zákazník by měl na řidiče na smluveném místě čekat - řidič se nemůže zdržet delším čekáním a musí se vrátit pro další závoz zpět do Boleslavi. Děkujeme za pochopení a věříme, že i tento způsob je lepší než nic :-)

Cena jednoho menu je 165,-  (polévka 35, hlavní jídlo 120+ 10,- menubox) při pravidelném odběru možnost použití vratných nádob, které si u nás můžete zakoupit.
Sklenice na polévku zdarma


Podmínky rozvozu:

 

Jídla se rozvážejí mezi 11. a 14. hodinou.

Objednávky přijímáme do 10.00 v den rozvozu.

V cca 10.30 vyráží auta na rozvoz.

Pokud by jste nestihli objednat jídlo den dopředu je možné objednávat ještě ten den ráno od 7.00 do 10.00 na telefon 731 510 254 (objednávku s vámi budeme řešit individuálně).

Jídla se objednávají na email jan.londzin@gajamb.cz

Pokud jste si u nás jídlo ještě neobjednávali, prosíme první objednávku řešit telefonicky na čísle 731 510 254 alespoň 1 den předem, kvůli zanesení do trasy a domluvení přesných podmínek dodání jídla.Další závozy lze už řešit přes email nebo telefon v den závozu.  Nejlepší čas na domluvení termínu, podmínek a dalších podrobností prvního závozu je 7.00 až 9.30 nebo 13.00 až 16.00. Mimo tento čas řešíme stávající rozvozy nebo rozvážíme. Děkujeme za pochopení. 

Při pravidelném odběru a odběru nad 4 hlavní jídla lze dohodnout jiné podmínky závozu.

V tuto chvíli zavážíme celou Mladou Boleslav, Kosmonosy, průmyslovou zónu v Řepově a Plazích, průmyslovou zónu na Hejtmánce a Bradlec. 

Z důvodu časové náročnosti rozvozu a dodržení obědových přestávek u firem musíme bohužel upřednostňovat rozvozy obědů do firem nad rozvozy do osobních bytů. Rozvozy se řeší individuálně, a proto nemusí být žádný problém vám jídlo přivézt i domů.

Zájemci o rozvoz do nových lokalit se můžou již ozývat na zavedení do trasy, což zlepší budoucí závoz. 

email: jan.londzin@gajamb.cz

tel. 731 510 254

Vyjímky nebo jiné služby dohodnete osobně na prodejně a jídelně Gája na adrese Staroměstské náměstí 28, Mladá Boleslav nebo na telefonu 731 510 254 - Jan Londzin